Mini lay-flat trouwalbum
Via onderstaand formulier kunnen jullie het mini lay-flat trouwalbum aanvragen. De kleuren van de covers zijn hier te bekijken. De pagina wordt op een nieuw tabblad geopend.
Het album bestaat uit 20 pagina's, waarbij gebruik gemaakt kan worden van 20 foto's. Het album heeft een opmaak waarbij op de linker- en rechter pagina een foto geplaatst kan worden. Of er kan een foto geplaatst worden over de gehele spread, zowel over de linker- als rechter pagina. Wanneer een foto geplaatst wordt over de gehele spread, telt dit als 2 fotonummers.
De preview fotonummers zijn te vinden in jullie persoonlijke link met wachtwoord.

Linker- en rechter pagina gevuld met een foto.

Linker- en rechter pagina samen gevuld met één foto (gehele spread).
Er zijn eventuele extra opties voor het lay-flat trouwalbum beschikbaar zoals:
- Cover van leer of vinyl (meerprijs €9,95)
- Bewaarbox (meerprijs €29,95)
- Goudkleurige lasertekst op de cover (meerprijs €24,95). Bij lasertekst kan elke willekeurige tekst geplaatst worden.
- Zwart, wit, goud of zilver embossing tekst op de cover (meerprijs vanaf €24,95). Embossing is beschikbaar in een bepaald aantal karakters en regels. Zie onderaan de pagina de tabel voor deze combinaties.
In het aanvraagformulier wordt onderscheid gemaakt tussen lasertekst en embossing doormiddel van de letter 'L' en 'E'.
Embossing * | Prijs |
---|---|
1 regel tekst | € 24,95 |
2 regels tekst | € 29,95 |
3 regels tekst | € 34,95 |
* Kleine kapitalen van 5,5 mm. Maximaal 30 karakters | |
* Kapitalen van 9 mm. Maximaal 16 karakters |
LET OP: een spatie is ook een karakter.
Bij eventuele vragen graag contact opnemen met daphne@delacousine.eu of bellen naar 0630417180.
De kleuren van de covers zijn hier te bekijken. De pagina wordt op een nieuw tabblad geopend.